Wydarzenia berlinpopolsku  

Nocny Kochanek – Koncert w Berlinie

Nocny Kochanek wystąpi 15.09.2017 w Berlinie w ramach tournée promującego krążek „Zdrajcy Metalu”, który ukazał się 13 stycznia 2017 roku.

Nocny Kochanek reprezentuje klasyczny heavy metal z prześmiewczymi tekstami traktującymi estetykę heavy metalową z przymrużeniem oka. Kontrast między muzyką graną na sto procent „serio”, a tekstami – często dwuznacznaczymi – napisanymi z ogromną dawką dystansu, nadaje całości niepowtarzalnego klimatu.

„Zdrajcy metalu” Nocnego Kochanka, na początku bieżącego roku wskoczyli na 2. miejsce listy sprzedaży płyt w Polsce (OLiS) wyprzedzając metalowych gigantów. W czasach, w których zagraniczne gwiazdy muszą odwoływać lub przenosić występy w Polsce do mniejszych klubów, Nocny Kochanek wyprzedaje pule do ostatniego biletu.


 

Zespół wystąpił na początku sierpnia  na 23 festiwalu Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą –Woodstock 2017

Zespół Nocny Kochanek na wspólnym zdjęciu z organizatorem festiwalu Jurkiem Owsiakiem

Koncert w Urban Spree, Revaler Straße 99, Friedrichshain, 10245 Berlin

Mamy dla Was bilety na koncert zespołu NOCNY KOCHANEK w Berlinie. Zajrzyjcie na naszą stronę FACEBOOK

Zespół

19703018_1877992715549164_24660245664348687_o

KRZYŚ – wokal

Krzyś

Jak mówi sam o sobie: najbardziej charyzmatyczny, przebojowy, a przede wszystkim przystojny członek zespołu. Wyróżnia się niepowtarzalnym poczuciem humoru. Większość ludzi uważa, że Nocny Kochanek to Krzysiek, który zatrudnił sobie czterech parobków/pachołków. Skromny. Autor znakomitych tekstów i najlepszych kawałków Night Mistress jak i Nocnego Kochanka. W wolnych chwilach charytatywnie pracuje w szkole, gdzie szlifuje swój angielski.

OJCIEC ARKADIUSZ – gitara

Ojciec Arkadiusz

Założyciel Night Mistress, od którego to wywodzi się Nocny Kochanek. W fazie początkowej zespołu smakosz Cavaliera i Komandosa. Obecnie obiecujący mąż i tata. Tancerz, akrobata. Oprócz metalowego grania zasłuchuje się w klimaciarskiej muzyczce zespołów takich jak Airbag, Marillion czy też Gang Albanii. Fan filmów Davida Lyncha.

 

KAZON – gitara

Kazon

Syn własnej matki. Z muzyką związany od zawsze. Wprawdzie twierdzi, że w dzieciństwie oprócz grania na klawiszach i gitarze grał też w piłkę, ale jakoś nie chce nam się w to wierzyć. Największy fan Blind Guardian jakiego znamy. Całkiem nieźle śpiewa i zasuwa na garach. Uzdolniony kulinarnie – specjalizuje się w mięsach – co kiedyś bardziej przekładało się na jego posturę.

 

ARTUR – bas

Artur

Zespołowy współmenago. Niezłomny miłośnik Maidenów. Piwko lub dwa może wypić, ale whiskaczyka nie odmówi nigdy. W wolnych chwilach zbiera się do rozpoczęcia biegania od najbliższego poniedziałku. Mistrz przyrządzania pizzy z Tesco. Zespołowy fryzjer i spec od depilacji. Astronom amator – wszechświata penetrator.

 

SYNEK – gary

Synek

Ze względu na podeszły wiek nazywany jest zespołowym synkiem. Miłośnik GTA, Wiedźmina, Counter Strike’a, gołych bab czy Sapera. Za dnia używa pałki SD6 Swizzle B. Wieczorami – zdecydowanie grubszej. Kiedyś wyglądał jak Ville Valo skrzyżowany z młodym Travoltą. Obecnie również może się podobać…

 

6K2A8791.jpg
Foto: Albert Gula

Po koncercie w Berlinie, Nocny Kochanek rusza do Monachium gdzie zagrają koncert 16.09.17 w GARAGE deluxe

nk